O mnie

 

  ZACZYNAMY  ZAJĘCIA OD 2.09.19.     ZAPRASZAMY DO REZERWOWANIA MIEJSC.

 

Firma Aerobik w Wodzie Ewa Szczotka działa na krakowskim rynku fitness od 1991 roku. Zakładając ją połączyłam moją aktywność zawodową – fizjoterapia, praca w Gabinecie Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej, z pasją do tańca, aktywności ruchowej i ćwiczeń fizycznych przy muzyce.

Prowadzę zajęcia aerobiku w wodzie na kilku basenach w Krakowie.

Treningi te dedykowane są osobom w różnym wieku, cieszą się dużą popularnością ze względu na ich specyficzny charakter.

Łączą  intensywne ćwiczenia fizyczne z elementami gimnastyki rehabilitacyjnej ,uwzględniając indywidualne potrzeby klientek.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi na dostosowanie poziomu i formy ćwiczeń do każdej osoby w grupie, oraz na tworzenie unikatowych choreografii w czasie zajęć, które dodatkowo je uatrakcyjniają.

Serdecznie zapraszam

Ewa  Szczotka.

Dlaczego wybrać właśnie nas
Gwarantujemy Państwu bezpieczne treningi prowadzone przez kwalifikowanych instruktorów: fizjoterapeutów i absolwentów AWF. Posiadamy certyfikaty AQUA BECO COLLEGE INSTRUKTOR. Regularnie uczestniczymy w warsztatach szkoleniowych, aby podnosić swoje kwalifikacje. Nasze zajęcia są urozmaicone, prowadzone przy dynamicznej muzyce, ciekawe choreograficznie. Używamy nowoczesnego sprzętu do aqua fitness.
Atrakcyjne
ceny
Dogodne
godziny
Najnowszy
sprzęt
Zajęcia
grupowe
Zapisy przed zajęciami na basenach po uprzedniej rezerwacji telefonicznej
Kontakt ze mną
Telefon stacjonarny: +48 012 415 29 47
Telefon komórkowy: +48 601 439 519
biuro@aqua-aerobic-krakow.pl
Dogodne godziny
Gwarantujemy

Gwarantujemy Państwu bezpieczne treningi prowadzone przez kwalifikowanych instruktorów: fizjoterapeutów i absolwentów AWF.Posiadamy certyfikaty AQUA BECO COLLEGE INSTRUKTOR.

Wykonanie strony WWW: Devilart